Start
Witamy na stronach adventure.com.pl
Image Od kilku lat zajmujemy się kompleksową organizacją wszelkiego typu imprez dla najbardziej wymagających osób i firm. Zarówno krajowych i zagranicznych.
Projektujemy eventy, imprezy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, wycieczki typu incentive oraz wiele innych programów. Dbamy o wszelkie etapy przygotowań, czuwamy nad całym przebiegiem imprez i eskapad.

Nasz zespół składa się z oddanych swojej pracy pasjonatów, którzy są w stanie profesjonalnie zorganizować dla Państwa każdą wyprawę: wyjazdy integracyjne, wyjazdy motywacyjne, eventy, incentive travel czy wszelkiej maści imprezy integracyjne.
Organizacja powierzona nam to pewność zaistnienia zakładanych efektów. Dbałość o każdy szczegół oraz tworzenie oferty szytej na miarę, to nasza dewiza.

Naszym nadrzędnym celem jest osiągnięcie satysfakcji klientów poprzez kompleksowość oferty i świadczenie usług na najwyższym poziomie.
Chcemy, aby nasi klienci czuli się wyjątkowo zarówno podczas obsługi w naszym biurze, jak i zagranicą.
 
Praca w eventach
Fascynujesz się podróżami i umiesz pracować w zespole, interesuje cię organizacja imprez integracyjnych, eventów, incentive, wyjazdów i wypraw firmowych, podróży motywacyjnych i gratyfikacyjnych - rozpocznij przygodę z branżą eventową!
 
Dlaczego warto inwestować w eventy?
Nie ulega wątpliwości, iż dzisiejszego konsumenta należy zaskoczyć. Natarczywe i bezustanne namawianie go do czegoś czy wciskanie do ręki ulotki czy nawet ”nachodzenie” za pośrednictwem skrzynki mailowej doprowadziło do buntu konsumenta, który zaczął mówić NIE.
Czytaj
 
WYJAZDY MOTYWACYJNE | IMPREZY INTEGRACYJNE | EVENTY | TARGI I KONFERENCJE | ADVENTURE.COM.PL